התקשרו כבר עכשיו :
054-6986457
אנחנו נמצאים כאן :
חפשו אותנו :
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:  תכנית אימונים ותזונה

  תכנית אימונים ותזונה מותאמת ספציפית לכל מי שמעוניין באימון כושר אישי או אחר. השילוב הנ"ל הכרחי להשגת המטרות שלשמן מגיע המתאמן. תזונה נכונה חשובה יותר מאשר תרגילי האימון כי היא הבסיס לתחזוקת הגוף. יחד עם זאת, צריכת כל המזונות על פי תכנון וסדר יסייעו לחיזוק הגוף, לבניית יכולת אירובית וכדומה. במתחם כושר סוויץ' מקפידים על מתן שירות מקיף לכל מתאמן.

   

  תכנית אימונים ותזונה – איך משלבים?

  לכל מתאמן יוצמדו שני מומחים אשר עובדים בשיתוף פעולה. מאמן הכושר יבין מהלקוח מה ההסיבה להגיעו. יש הרוצים להוריד שומן ולפתח מסת שריר כדי לשמור על גוף בריא. יש נשים המגיעות לחיטוב הגוף, יש אנשים שחוו טראומה של פציעות ו/או מחלות ורוצים לשקם את גופם, יש ספורטאים מקצועיים הרוצים לבנות את גופם למאמצים גדולים לטובת הישגים ושבירת שיאים ועוד. כל אחד זקוק לתכנית אימון שונה. ככלל, עושים שימוש באותם מכשירי הכושר הקיימים. יש שני סוגים עיקריים. אלו שנועדו לפעילות אירובית ולחיזוק סבולת לב ריאה. מדובר על הליכונים, סטפרים, אופני כושר ועוד אשר פעילות אינטנסיבית עליהם שורפת שומנים ומפתחת רקמות שרירים. האחרים הם מכשירי משקולות שונים שנועדו לחיזוק כל שרירי הגוף הקיימים. כך או כך, כל מתאמן יקבל תכנית ספציפית המתאימה לצרכיו, לגילו, למצבו הפיזי ולמטרותיו. כמו כן, האימון נעשה בצורה מדורגת על מנת לתת לגוף להתרגל לתרגולים השונים, כדי למנוע פציעות המגיעות עקב לחץ רב מדי וכדי לקבל תוצאות סופיות מושלמות.

  במקביל, תזונה מחזיקה בתפקיד חשוב לא פחות, ואף יותר, מאשר התרגילים עצמם בגלל שהיא מהווה את הבסיס לאיתנות הגוף. לכן, יושם דגש על התאמת תפריט מתאים לצרכי המתאמן. הוא יכלול את כל אבות המזון הנדרשים וביניהם: חלבונים לבניית רקמות שריר, פחמימות לצבירת אנרגיה ואפילו שומנים במידה נדרשת. התפריט ימליץ לכל אחד על מיני מאכלים בכל קטגוריה. מתוכם ניתן לבחור את המועדפים בכל פעם. יוסבר מה לאכול לפני אימון ולאחריו. מה כדאי מיד לאחר שמסיימים אותו ומה רצוי לאחר כשעה וכן הלאה. התפריט יכלול גם פינוקים כדי להעשיר אותו ולגרום לצורך אותו להעדיפו לאורך זמן.

   

  בניית תוכנית אימונים ותזונה עם מומחים במתחם הכושר Switch

  צריך לזכור, כי כל אימון הינו תהליך ארוך ומאתגר. הוא כרוך בירידות ועליות, לעיתים, באכזבות וכדומה. כל הישג נעשה במאמץ רב. מאמן כושר אישי במתחם סוויץ' מכיר את הנושא לעומק ויודע לדחוף כל מתאמן גם בשעות הקשות. הוא יעודד, יציע תרגילים חילופיים במידת הצורך ועוד,  וישקיע רבות להשגת היעדים.

  תוכנית אימונים לחיטוב הגוף לנשים וגברים במתחם Switch

  תוכנית אימונים ותזונה לחיטוב

  תוכנית אימונים ותזונה לחיטוב נועדה לכל מי שמגיע למתחם כושר לעיצוב וחיטוב גופו. במרבית המקרים, מדובר על גברים, ובעיקר, נשים אשר אינם מרוצים ממראה גופם. אצל רבים הצטברו שכבות שומן שהם רוצים להשיל מעליהם, ובנוסף, מעוניינים לחזק את גופם. הרצון הוא למראה נאה יותר אבל גם לגוף בריא וחזק אשר ישדרג את חייהם. במתחם כושר סוויץ' ניתן לקבל שירות מקיף לצרכים אלו.

   

  תכנית אימונים ותזונה לחיטוב – הכנה והדרכה

  צריך לזכור, כי כל תכנית כזאת היא מסע לטווח ארוך. כל מתאמן חייב לדעת כי לא מדובר בזבנג וגמרנו, אלא, בסדרת אימונים ארוכה של חודשים ארוכים, ולעיתים אף יותר, על מנת להגיע ליעדים שהוצבו. הנחמה הרבה היא שחדר הכושר הוא מקום שנעים להגיע אליו. בנוסף, לפעילות הגופנית, למפגש החברתי וכדומה, מספק כל אימון תחושות נפלאות של סיפוק. מאמן כושר מקצועי אישי מכיר את כל הנושא לעומק ועובד מול כל מתאמן גם על הפאן הפסיכולוגי הקשור בכל הנושא. כל תכנית מכינים בהתאמה למצבו הפיזי של המתאמן, לגילו, לטעמו האישי ולצרכיו. בכל מקרה, כל תכנית תיעשה בשלבים שונים, כלומר, מהקל אל הכבד כדי לא להעמיס על הגוף, למנוע פציעות ולייצר תהליך מדורג מועדף. תכנית אימון תכלול עבודה במספר מישורים עיקריים. ראשית, פעילות אירובית על ידי אימון על הליכונים, סטפרים, אופני כושר וכדומה. אלו נועדו לשריפת שומן וליצירת מסת שריר. מכשור אחר מבוסס על משקולות שונים המיועדים לחיזוק כל השרירים בגוף. גם כאן ייעשה תרגול מדורג כאשר בכל אימון יעבדו על שרירים עיקריים ועל אחרים משניים. כך כל שריר יטופל בנפרד, ובנוסף, יוצעו תרגילי גמישות, יציבה ועוד. הכול בדרך ליצירת חיטוב גוף מושלם.

   

  Switch בונים לכם תוכנית אימונים לחיטוב והרזיה בצורה מפוקחת ובריאה

  במתחם סוויץ' יש תשתית מעולה לכל תכנית אימונים ותזונה לחיטוב. מאמן הכושר עובד שכם אל שכם עם יועץ התזונה ושניהם נגישים כל העת ללקוח. הקפדה ופיקוח צמוד על יישום התכנית תשיג תוצאות מרשימות.

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support