התקשרו כבר עכשיו :
054-6986457
אנחנו נמצאים כאן :
חפשו אותנו :
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:  תכנית אימון לחיטוב נשים

  תכנית אימון לחיטוב נשים הינה תכנית מאתגרת, ועם הקפדה עליה תוכל כל מתאמנת לקבל גוף מעוצב שיענה לציפיותיה. האתגר רב במיוחד כאשר המתאמנת מגיעה עם עודף משקל ושכבות שומן שהצטברו לאורך זמן. מאמן כושר אישי ינהל את התהליך בצורה מבוקרת ובשלבים. יש צורך בתיאום ציפיות ובהבנה הדדית לכך שהתהליך עלול להיות ארוך ומאתגר. במתחם סוויץ' ניתן למצוא את כל המכשירים והכלים היכולים לסייע בתהליך.

   

  תכנית אימון לחיטוב נשים – מקיפה ומסודרת

  נשים אשר אינן מרוצות ממראה גופן ורוצות להיראות טוב יותר תתאמנה עם מאמן הכושר האישי שלהן. הן אמורות להציב יעדים והוא אמור לסייע להן להשיגם. יחד עם זאת, הוא יסביר כי מדובר במסע ארוך, שלעיתים, כרוך בעליות וירידות, במפחי נפש זמניים ועוד, אבל יציין גם כי שמירה על התכנית הסדורה המותאמת לכל אחת תביא בסופו של דבר לתוצאות משמעותיות. לתכנית מספר סוגי אימונים וביניהם שניים חשובים. הראשון הוא אימון אירובי והשני הוא אימון משקולות. בנוסף, לשני אלו יש תרגילים לגמישות, ליציבות ועוד. יש חשיבות לעריכת תכנית מהקל אל הכבד. כלומר, להתחיל בתרגילים קלים המותאמים לאחת אשר לא עשתה פעילות גופנית סדירה ומאומצת בעבר, ואחר כך, להגדיל מינון ועומס בהתאם להתקדמות האימון. הסדר הנ"ל חשוב מאוד כדי לא לגרום נזקים לשרירים, למפרקים, רצועות ורקמות. יש צורך לחזק אותם בהדרגה למנוע פציעה שתעצור את האימון ותפגום במהלו התקין.

  באילו מכשירים ישתמשו המתאמנות? במתחם כושר יש שני סוגי מכשירים עיקריים. יש הליכונים, סטפרים ואופני כושר שנועדו לתרגילים אירוביים ולחיזוק סיבולת לב ריאה. בעזרתם שורפים את השומנים הקיימים ובונים מסת שריר שאותה מחזקים במכשירים אחרים. מכשירים אחרים נועדו לעבודה על שרירי הגוף. בין היתר שרירי רגליים, חזה, ידיים, בטן, גב ועוד. הרצון והמטרה היא לעבוד על שריר קיים במספר שיטות כדי לחזקו. התכנית תכלול אימון משולב, לרוב שבועי, כאשר בכל פעם יושם דגש על קבוצת שרירים אחרת. כך יתחלק העומס לאורך השבוע במספר אימונים. כל מתאמנת תקבל תכנית עבודה, הדרכה לגבי דרך האימון, פיקוח ובקרה.

  תוכנית חיטוב לנשים בכל הרמות במתחם כושר Switch

   

  תוכנית אימון לחיטוב הגוף לנשים בכל הרמות – מתחם כושר Switch

  כל אישה שאיננה רגילה להתאמן בחדר כושר תרכוש בהדרגה את הכלים שיאפשרו לה להתקדם. מאמן הכושר יכין עבורה גם תפריט תזונה מתאים לצרכיה ולתהליך האימון. שמירה עליו תסייע לה לצלוח את התהליך בצורה טובה ולהגיע להישגים. מומלץ לקבל שירות במתחם סוויץ' אשר הינו בעל תשתית מעולה לפעילות זאת.

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support